Úvod

Vítejte na webových stránkách Aloe Krása, vašem důvěryhodném průvodci světem drogerie. Tyto podmínky užívání (dále jen „Podmínky“) definují a omezují způsoby, jakými můžete stránky https://aloe-info.cz používat. Přístupem k těmto stránkám nebo jejich používáním vyjadřujete souhlas s těmito Podmínkami. Pokud s Podmínkami nesouhlasíte, nejste oprávněni web používat. Tyto Podmínky se mohou kdykoli změnit a je vaší odpovědností pravidelně je kontrolovat.

Používání obsahu webových stránek

Obsah těchto webových stránek, včetně, ale nikoli výhradně, textů, grafiky, obrazů, a jiného materiálu, je chráněn autorským právem a je výlučným majetkem Aloe Krása nebo je poskytnut s právním svolením. Je vám povoleno používat obsah pro osobní, nekomerční účely. Jakékoliv kopírování, reprodukce, republikace, nahrávání, poštování, přenos nebo jiné použití obsahu webových stránek pro veřejné či komerční účely je přísně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu majitele.

Ochrana osobních údajů

Ochrana vašich osobních údajů je pro nás prioritou. Zavazujeme se chránit vaše soukromí v souladu s našimi Zásadami ochrany osobních údajů. Veškeré osobní informace, které nám poskytnete při používání našich služeb, budou zpracovány s nejvyšší pečlivostí a ochranou. Pro více informací o tom, jak chráníme vaše osobní údaje, prosím navštivte naši stránku s Zásadami ochrany osobních údajů.

Limitace odpovědnosti

Aloe Krása nese zodpovědnost za obsah svých webových stránek. Nicméně, nemůžeme zaručit absolutní přesnost a úplnost všech informací poskytnutých na těchto stránkách. Informace jsou poskytovány „tak, jak jsou“ bez jakýchkoliv záruk. Aloe Krása neodpovídá za žádné přímé, nepřímé, náhodné, speciální, exemplární, nebo následné škody vyplývající z použití nebo neschopnosti použití materiálů na těchto stránkách.

Kontaktní informace

Pokud máte jakékoli otázky nebo obavy týkající se těchto Podmínek užívání, prosím kontaktujte nás na emailu [email protected] nebo na poštovní adrese: Karolína Vraná, Kapucínské nám. 303/5, 602 00 Brno, Česká republika.

Napsat komentář

Povinná pole jsou označena *