Ochrana osobních údajů a jejich zpracování

Naše webová stránka Aloe Krása si velmi váží důvěry všech našich zákazníků a návštěvníků. Plně si uvědomujeme odpovědnost, kterou máme ve vztahu k ochraně vašich osobních údajů. Tento text je komplexním průvodcem, který vás seznámí s principy ochrany osobních údajů, s jakými postupy přistupujeme k vašim datům a jaké máte práva v souvislosti s ochranou vašich osobních informací.

V naší společnosti se zpracovávají osobní údaje v souladu s platnými zákony České republiky a Evropské unie, zejména s nařízením GDPR. Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí, protože k jejich zpracování přistupujeme s maximální péčí a opatrností. Využíváme různé technologické a organizační opatření k zajištění bezpečnosti vašich dat.

Principy zpracování osobních údajů

Zpracováváme osobní údaje transparentně, spravedlivě a v souladu s právními předpisy. Vždy vás informujeme o účelu zpracování vašich dat a o tom, jak dlouho je budeme uchovávat. S vašimi osobními údaji nakládáme tak, abychom zajistili jejich maximální možnou ochranu před neoprávněným přístupem či zneužitím.

Ke zpracování osobních údajů dochází pouze za účelem, pro který byly shromážděny, a v případě, že k tomu máme váš výslovný souhlas. Na základě vámi poskytnutých informací vám můžeme nabízet produkty a služby, které lépe odpovídají vašim potřebám a zájmům. Bez vašeho souhlasu nepředáváme vaše údaje třetím stranám pro marketingové účely.

Jaké údaje zpracováváme

Zpracováváme údaje, které nám sami poskytnete při registraci na našem webu, při objednávání produktů nebo služeb, či při komunikaci s námi. Údaje mohou zahrnovat vaše jméno, adresu, e-mail, telefonní číslo a další informace potřebné k zajištění našich služeb. Kromě toho shromažďujeme a analýzujeme informace o vašem chování na webu, aby bylo možné web dále zlepšovat a personalizovat nabídku vašim potřebám.

Vaše práva

Máte právo na přístup k svým osobním údajům, právo požadovat jejich opravu či výmaz, právo na omezení zpracování a právo na přenositelnost údajů. Veškeré tyto požadavky respektujeme a jsme připraveni vám v plné míře vyhovět. Veškerou komunikaci ohledně vašich práv prosím směřujte na e-mail: [email protected].

Pro jakékoliv dotazy či připomínky týkající se zpracování vašich osobních údajů se můžete obrátit přímo na vlastníka webu:

Napsat komentář

Povinná pole jsou označena *